--.-° --% 0мм

У Кривому Розі родина з трьома дітьми захворіла на сальмонельоз

10:40, 21 июн 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Захворіли 4 особи з однієї родини, з яких троє дітей. Про це повідомили у Дніпропетровському обласному центрі контролю та профілактики хвороб

Всього протягом тижня по області зареєстровано 152 випадки гострих кишкових інфекцій, що на 15% більше, ніж на попередньому тижні та пов’язано з прогнозованим сезонним зростанням. Серед захворілих 59% – діти до 17 років. 

Показники інфекційної захворюваності населення області відповідають сезонним рівням і не перевищують середньобагаторічні.

Також зареєстровано 2 випадки підозри на гострий вірусний гепатит,  лабораторно підтверджених випадків вірусного гепатиту А не зареєстровано.

З осередків сказу серед тварин в заклади охорони здоров’я звернулося 7 постраждалих осіб, із них 4 дітей, всі отримують лікувально-профілактичну імунізацію.

Обстежено на холеру 159 осіб з гострою кишковою інфекцією, результат негативний. В лабораторіях ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» за звітний тиждень досліджено на холеру 43 проби з об’єктів довкілля, у тому числі 20 проб води відкритих водоймищ, та 23 проби стічної води. Позитивних результатів не зареєстровано.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых