--.-° --% 0мм

Керівник обласної поліції Олександр Ганжа побував на місці ракетного удару у Кривому Розі та провів нараду з місцевими правоохоронцями

11:25, 14 июн 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Вчора, 13 червня, Олександр Ганжа перевірив хід документування чергового воєнного злочину рф та несення служби поліцейськими в умовах воєнного стану. По це повідомили в ГУНП в Дніпропетровській області .

Слідчі продовжують працювати на місці російської атаки. Триває збір речових доказів та обстеження місця влучання.

Начальник ГУНП в Дніпропетровській області Олександр Ганжа побував на місці ракетного удару рф по будинку та вшанував пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Після цього провів оперативну нараду з керівниками криворізької поліції.

Також він заслухав керівників територіальних підрозділів щодо криміногенної ситуації в регіоні та дав вказівки щодо роботи правоохоронців по основним напрямкам діяльності. Пріоритетним залишається розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, протидія злочинам в сфері наркообігу та оборудок контрафактної продукції, недопущення порушень публічної безпеки. Також він заслухав керівників підрозділів поліції регіону щодо досудового розслідування резонансних кримінальних правопорушень та надав вказівки по оперативній роботі та роботі слідчих по цих справах.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых