--.-° --% 0мм

«Україно, вперед!»: на Дніпропетровщині ввели в обіг футбольну поштову марку

19:15, 13 июн 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

На Дніпропетровщині презентували нову поштову марку. Її випустили спеціально до Євро-2024. Аби підтримати національну збірну України з футболу. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Символічно, на футбольному полі. Долучився до спецпогашення нової марки від Укрпошти. Вона – це жест підтримки нашої національної збірної з футболу. Подяка за високі спортивні результати попри війну. Випуск «Україно, вперед!» відсьогодні в офіційному обігу. Гарна нагода поповнити колекцію», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Він додав, що футбол, без перебільшення, – це один з найулюбленіших видів спорту українців. Вже 17 червня хлопці гратимуть свій перший матч Євро-2024 у Німеччині. Вони – серед найсильніших команд Європи. А ще українська збірна дебютуватиме на Олімпійських іграх у Франції.

«Ми вболіваємо не лише за футбол. Найперше, вболіваємо за наших оборонців на полі бою. Боротьба триває. Попри все, ми беззаперечно віримо: війна обов’язково закінчиться нашою перемогою», – сказала директор по взаємодії з державними органами влади Юлія Боровик.

«Укрпошта не стоїть осторонь спортивних подій. Починаючи з 2001 року випустила понад 30 марок на футбольну тематику», – наголосив директор з розвитку мережі АТ Укрпошта у Дніпропетровському регіоні Станіслав Генюш.

На спецпогашення запросили і юних футболістів. Подарували на згадку листівки. На них малі могли поставити поштовий штемпель.

Назар і Ян займаються футболом вже 9 років. Кажуть, навіть в інші країни виїжджали грати. Зокрема, до Литви. Зізнаються, хочуть бути такими, як українські футбольні кумири: Лунін, Зінченко.

«Вперше марку у руках тримав сьогодні. Круто, що вона футболу присвячена. Адже це мій улюблений вид спорту. Цікаво було штемпель поставити. Вже скоро чемпіонат. Будемо вболівати за наших», – сказав Назар.

Дніпропетровщина отримала понад 2 тис блоків. Загальний тираж по Україні – 560 тис примірників. Випустили конверт першого дня і художню листівку. Автор зображення – художник Антон Хрупін. Відсьогодні марку можна придбати в усіх відділеннях Укрпошти або онлайн.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых