Завтра по всій території України планують стабілізаційні відключення електроенергії
Дефіцит електроенергії прогнозується протягом усієї доби. Його обсяг буде вищим, ніж сьогодні
Причина- зростання споживання через спеку та зниження обсягів імпорту.
Ліміти на споживання електроенергії будуть діяти для кожної області з 00.00 до 24.00.
При перевищенні лімітів обленерго будуть застосовувати для промислових та побутових споживачів графіки погодинних відключень.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0