Українські захисники неба знищили російські ударні БпЛА
Вночі росіяни запустли по Україні три "шахеди". Жоден з них не досяг цілі.
Про вдалу роботу нашої протиповітряної оборони повідомив Командувач Повітряних Сил Микола Олещук.
"Ворожі безпілотники було збито підрозділами Повітряних Сил у Запорізькій, Дніпропетровській та Черкаській областях. Разом – до перемоги!" - зазначив він.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0