--.-° --% 0мм

Українські війська відбили в окупантів частину території на Харківщині, - ISW

15:21, 24 май 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг
Українські війська відбили в окупантів частину території на Харківщині, - ISW

Сили оборони України нещодавно відбили крайні території на північ від Харкова під час продовження російських наземних атак у цьому районі 23 травня. Про це повідомляється у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Опубліковані 22 травня геолокаційні кадри демонструють, що українські війська нещодавно трохи просунулися на південний схід від Лук’янців (на північний схід від Липців).

Російські війська продовжували свої наземні атаки поблизу Липців. Російські джерела стверджували, що українські сили контратакували поблизу Липців і Глибокого (на північ від Липців).

Російські воєнні блогери стверджували, що армія РФ просунулась на глибину до 500 метрів біля Липців, однак аналітики не знайшли візуального підтвердження цього твердження.

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що російські війська перейшли до активної оборони у напрямку Липців.

23 травня окупанти продовжували наземні атаки у Вовчанську та на його околицях, але підтверджених змін на лінії фронту не було. Російські мілблогери стверджували, що загарбники просунулися до Вовчанська на глибину до 400 метрів, проте в ISW не знайшли візуального підтвердження цієї заяви.

Інший відомий російський воєнний блогер заявив, що бої у Вовчанську стають позиційними.

Як повідомив Сирський, у Вовчанську російські війська зараз "зав’язли" у вуличних боях, незважаючи на початкові тактичні успіхи. Ворог зараз перекидає резерви до цього району з інших операційних напрямків.

Аналітики також повідомили, що російські війська продовжували наземні атаки поблизу Стариці (на південний захід від Вовчанська). Джерела в РФ стверджували, що їхні війська відбивали контратаки Сил оборони України у Вовчанську.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых