--.-° --% 0мм

На Дніпропетровщині затримано двох браконьєрів

14:26, 22 май 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Чоловіки ловили рибу забороненими засобами та у забороненій кількості. Загальна сума збитків перевищила 170 тисяч гривень.

21 травня рибоохоронний патруль спільно з працівниками сектору водної поліції зафіксували порушення на Кам’янському водосховищі, поблизу с. Аули Кам’янського району. Чоловік за допомогою двох сіток виловив 36 кг риби : лящ – 53 особини, карась сріблястий – 8 особин та плоскирка – 3 особини. Враховуючи, що за кожну рибину нараховується штраф, сума збитку склала 104 737 гривень. 

Того ж дня аналогічне правопорушення було зафіксоване в Кам`янському. Там з Дніпровського водосховища за допомогою сітки чоловік видобув 8 кг риби, серед  якої: 1 судак, 10 плоскирок та 26 карасів. Сума збитків склала 63 920 гривень.

На порушників було складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Крім того, на місце події викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції. 

Наразі розглядається питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). 

Гумові чоботи та заборонені знаряддя лову вилучено слідчим. Незаконно добуті водні біоресурси передано суб’єкту господарювання, з яким укладено договір про відповідальне зберігання продукції.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых