На Донеччині поліг нацгвардієць з Кривого Рогу Андрій Шпильовий
Чоловік мав абсолютно мирну професію слюсаря-ремонтника, однак повномасштабне вторгення росії призвело до необхідності змінити викрутку та гайковий ключ на автомат і гранати.
Сам криворіжець - з сім'ї військового, свого часу відслужив у прикордонних військах. А наразі вста на захист України в лавах Нацгвардії.
Андрій боронив Херсонщину, навчавсяв центрах підготовки Львова та Румунії. Потім з побратимами встав на захист Донеччини. Там, 4 травня поблизу селища Урожайне, він пішов у свій останній бій.
Колеги говорять, що чоловік був доброю, відкритою, спокійною людиною. Андрій завжди приходив на допомогу одним з перших, як у роботі, так і у повсякденному житті.
Щирі співчуття рідним, колегам, побратимам Андрія Шпильового. Навіки в строю.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0