Тиждень цивільного захисту у Кривому Розі: рятувальники нагадали дорослим і дітям правила мінної та пожежної безпеки
Криворізькі співробітники ДСНС провели профілактичні заходи до Тижня цивільного захисту в різних закладах міста.
Фахівці Служби порятунку «101» у простій та доступній формі нагадали як дорослим, так і дітям, про правила безпечної поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, про ймовірні мінування, які тягнуть за собою кримінальну відповідальність та реальне позбавлення волі. Розповіли слухачам наскільки небезпечні вибухонебезпечні предмети, а також про наслідки, до яких може призвести звичайна халатність.
Під час спілкування рятувальники наголошували присутнім на дотриманні вимог правил пожежної безпеки в закладах освіти та на робочому місці. Зокрема, фахівці ДСНС звернули увагу на утриманні в належному стані шляхів евакуації, електрогосподарства, наявність первинних засобів пожежогасіння. Також аргументували важливість проведення з дітьми виховних бесід та уроків з правил безпеки, регулярних тренувань з евакуації у разі виникнення пожежі.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0