Кінологи з Дніпропетровщини взяли участь в експедиції зведеної пошукової групи Гуманітарного проєкту ЗСУ "НА ЩИТІ" у Київській області
Про експедицію розповіли у Генеральному штабі ЗСУ.
Координація місії здійснювалася Центральним управлінням цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України. Військовослужбовці ЦВС 120 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ, спільно з позаштатною групою пошуку та евакуації при Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь", волонтерами Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону "Антарєс" та Воєнно-історичниого центру «Пам'ять і слава», відпрацювали локації, де точилися бої за Київщину на початку широкомасштабного вторгнення росії.
Оскільки ці місця битви досі мають певні "білі плями", досвідчені пошуковці та кінологи опрацювали території, які вимагали додаткової перевірки. Також команда мала змогу провести пошук в річці Ірпінь за допомогою нового підводного дрону, який дозволяє досліджувати водойми.
Робота щодо пошуку зниклих безвісти оборонців України триватиме і надалі.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0