На Дніпропетровщині триває тиждень імунізації
Дніпропетровщина долучилася до Європейського тижня імунізації, завдяки якому нагадують про важливість щеплень. Особливо дітей – від інфекційних хвороб. Про це розповіли під час брифінгу в Дніпропетровській ОВА.
«Зараз маємо бути ще уважнішими до здоров’я – свого та близьких. Через постійну міграцію людей інфекції можуть розповсюджуватися більш стрімко. Тому важливо дотримуватися Національного календаря щеплень. Так зможемо уникнути спалахів хвороб», – зазначає завідувач відділу імунопрофілактики обласного центру контролю та профілактики хвороб Валентина Портних.
До списку входять імунізація від туберкульозу, гепатиту B, кору, паротиту, краснухи та дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та хіб-інфекції. Всі обов’язкові щеплення безоплатні. Аби вакцинуватися, треба звертатися до сімейного лікаря - і дорослим, і дітям.
Детальна інформаці про вакцинацію - на Національному порталі з імунізації.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0