--.-° --% 0мм

Справу 14 наркоторговців передали до суду Дніпра

10:19, 23 апр 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Завершено розслідування щодо 14 учасників наркоугруповання, яке діяло в Дніпрі. До складу злочинної групи входили і діючі правоохоронці.

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактами незаконного придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, збуту психотропних речовин та організації, утримання місць для незаконного вживання метамфетаміну (ч. 1, 2, 3 ст. 255, ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 317 КК України).

Розслідуванням встановлено, що організував злочинне угруповання місцевий підприємець. До наркобізнесу залучив 13 осіб, в тому числі правоохоронців.

Збут метамфетаміну здійснювали цілодобово на одній зі станцій техобслуговування автомобілів міста Дніпра. Там облаштували спеціальну кімнату, де можна було придбати та вжити психотроп. 

Правоохоронці "кришували" злочинну діяльність. Інші учасники злочинної організації відповідали за реалізацію та закупівлю психотропів.

Щомісячний обіг із незаконної реалізації складав понад 1 млн грн.

Під час обшуків за місцями їх проживання та в автомобілях вилучено велику партію метамфетаміну, знаряддя та засоби для фасування, зважування, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, флешнакопичувачі, чорнові записи, грошові кошти.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых