Криворізькі рятувальники проводять профілактичні дії щодо запобігання пожежам під час святкових пасхальних богослужінь у культових спорудах
Про це повідомили у Криворізькому районному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
Рятувальники та представники місцевої пожежної охорони проводять профілактичні бесіди з настоятелями церков і вірянами та безпекові дії, аби убезпечити відвідувачів храмів від можливих пожеж під час богослужінь на Великдень.
Спілкуючись з громадянами, рятувальники наголошують на безпеці використання свічок, лампад й інших джерел відкритого вогню та радять настоятелям систематично перевіряти стан вентиляції, справність електромереж, якість електроприборів, які використовуються в храмах. Також навчають представників церкви, як користуватися протипожежними засобами в разі займань.
Рятувальники радять криворіжцям бути обережними під час богослужінь, неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. За перших ознак займання негайно повідомляти про це Службу порятунку за номером «101».
Також - не нехтуйвати сповіщеннями про повітряну тривогу, а в разі небезпеки прямувати з храмів у найближчі укриття.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0