Криворізькі гвардійці долучилися до екологічної акції та висадили дерева у місті
Про цеповідомила прес -служба Віськової частини 3011 Національної гвардії України.
До Дня довкілля у місті пройшла Всеукраїнська акція «За чисте довкілля», у рамках якої військовослужбовці та мешканці міста долучилися до благоустрою парків та зон відпочинку.
В одному із скверів гвардійці висадили саджанці туї та горобини у пам’ять про полеглих побратимів.
Нацгвардієць Олексій доєднався до лав 21-ї бригади Нацгвардії у 2022 році та отримав поранення під час бойових дій. Пройшовши лікування, боєць повернувся у стрій.
«Кожне висаджене дерево – це нагадування про те, якою ціною виборюється Перемога. Хлопці продовжують захищати нашу землю і попереду ще багато справ», - відзначив військовий.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0