--.-° --% 0мм

О.Вілкул: Команда з Кривого Рогу представить Україну на Першому Міжнародному турнірі з Фінансової грамотності

16:59, 22 апр 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Змагання пройдуть у Відні з 26 по 28 квітня 2024 року.

Організатором турніру є Ліга Амбасадорів Фінансової Грамотності за підтримки Міністерства освіти і науки України, MFA UA, Фонду гарантування вкладів, Rotary International.

22 квітня голова Ради оборони міста Олександр Вілкул зустрівся з командою Криворізького ліцею №127, яка виборола право представляти Україну на міжнародному рівні, здобувши перемогу у фінансовому батлі з гри «Життєвий капітал»  у лютому цього року.

«Щиро захоплююся нашими креативними, творчими, розумними хлопцями та дівчатами. Також, велика подяка батькам, які підтримують своїх дітей. І, безумовно, педагогам, які у надскладних умовах воєнного часу відкривають нові можливості для розвитку криворізьких школярів, надихають та мотивують дітей. Я знаю, що також сильні команди з фінансової грамотності є у Харкові Києві, Львові, але саме криворіжці отримали найвищу оцінку від організаторів. І саме Кривий Ріг представлятиме нашу країну на Першому міжнародному турнірі з фінансової грамотності. Діти - молодці! У нас на сьогодні у 8 ліцеях працюють клуби фінансової грамотності.

Війна триває вже третій рік… І ми всі розуміємо, який зараз стан, але ми всі віримо в нашу Перемогу та будемо розбудовувати країну. Завдяки тому, що ми облаштували укриття у закладах освіти, це дозволило проводити там заняття і тренінги. У Кривому Розі забезпечена робота 129 шкіл, гімназій і ліцеїв, для цього створені укриття і заняття можуть проходити як онлайн, так і з можливістю офлайн – консультацій. А всього у закладах освіти – більш ніж 200 укриттів. Ми намагаємось робити усе можливе, щоб місто жило нормальним життям. - кропітка праця багатьох тисяч людей. Для нас найголовніша нагорода, що діти мають можливість навчатися, розвиватися та представляти наше місто на різних змаганнях», - зазначив Олександр Вілкул.

За перемогу у Відні боротимуться команди з 10 країн: Україна, Греція, Словаччина, Австрія, Канада, Польща, Німеччина, Хорватія, Португалія, Швейцарія. Турнір проходитиме у два етапи: «фінансовий батл» змагання на базі фінансової гри «Життєвий капітал» (офлайн) та презентація проєкту «Фінансова абетка країни: основи фінансової просвіти» (онлайн).

«Кривий Ріг відкритий до нових ідей, практик, які сприятимуть всебічному розвитку школярів. Навчання фінансовій грамотності стане також складовою великого проєкту, який ми реалізуємо з Люксембургом по модернізації освіти.

Рада оборони, міська влада, школи та фінансові інституції, банки разом співпрацюють задля навчання дітей та молоді. Це – інвестиція в майбутнє. І це соціально відповідальний бізнес. Кривий Ріг надає приклад і для інших громад України», - підкреслив заступник міського голови Сергій Мілютін.
Капітан команди «Майстри фінансів» ліцею №127 Дар’я Карась сказала: ««Ми брали участь у регіональному турнірі з фінансової грамотності 9 лютого цього року. Наша команда стала переможцем. Це був неймовірно цікавий досвід, ми грали з різними командами міста. Ми дуже раді, що нам випала така можливість представляти Україну у Відні на міжнародному турнірі з фінансової грамотності».
На перемогу та на удачу юним фінансистам Олександр Вілкул вручив подарунки (брендові чашки та футболки).

У Відні на дітей чекатиме ще одна, не менш відповідальна та почесна місія. Криворізька команда зустрінеться з послом України в Австрії Василем Хименцем.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых