Малеча з Кривого Рогу знайшла нову сім`ю
Служба у справах дітей Покровського району звітує про передачу дівчинки до прийомної родини.
Дитина, має статус ВПО і позбавлена батьківського піклування, тривалий час знаходилась у КЗ "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1". І ось нарешті, вона стала членом прйомної родини, яка вже тривалий час опікується дітьми.
Якщо ви бажаєте взяти на виховання дитину-сироту, просимо звертатися до служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради за адресою: м.Кривий Ріг, вул.Шурупова, буд.2, каб.303.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0