--.-° --% 0мм

О. Вілкул: Зараз важливе кожне робоче місце. Тому у Кривому Розі постійно надається підтримка бізнесу, бо бізнесу потрібно працювати та розвиватися щоб створювати нові робочі місця

15:29, 19 апр 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Вже залучено понад 91 млн. грн. для створення понад 500 робочих місць

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул провів робочу зустріч з суб’єктами господарювання щодо грантової підтримки у рамках Форуму «Business day в Покровському районі». В умовах війни, надважливим питанням є надання фінансової підтримки вітчизняному бізнесу. В липні 2022 року урядом було оголошено про ряд грантових програм для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та стимулювання створення нових робочих місць єРобота. За результатами роботи, яку місто активно розпочало з березня минулого року за програмою єРобота, з’явилися дієві результати. Це суттєвий внесок в економіку міста. У Кривому Розі для малого та середнього бізнесу в 2023 році, через залучення державних та недержавних грантів, було інвестовано 68 млн грн., у тому числі: по єРоботі – 40.1 млн грн, міжнародним грантам – 27,9 млн грн. За рахунок цього було створено 350 нових робочих місць.

«З початку поточного року вже 82 криворізьких суб’єкта господарювання отримали підтвердження про грантову підтримку на загальну суму 20,1 млн грн. та за міжнародними грантами отримано 3,2 млн грн. Вони планують створити ще 151 нове робоче місце.

Місто постійно надає допомогу та підтримку бізнесу, бо бізнесу потрібно працювати, розвиватися та створювати нові робочі місця. На сьогодні в чотирьох районах міста (Тернівському, Саксаганському, Металургійному та Центрально-Міському) створено відділи, які надають комплексні консультації по формуванню необхідного пакету документів потенційним учасникам програми єРобота.

Хочу зазначити, що стабільна робота бізнесу різних сфер діяльності є одним із важливих чинників економіки, а значить - нормального життя людей та міста. Адже ми добре розуміємо, яке велике значення має підприємництво, а в умовах сьогодення особливо. Це внесок у всіх напрямах: і розвиток соціальної інфраструктури, і підтримка Збройних Сил України та волонтерство, збереження стратегічно важливих виробництв та робочих місць», - підкреслив О. Вілкул.

З початку 2024 року найбільше інвестицій від грантів залучено за допомогою фахівців Довгинцівського (9,2 млн грн), Покровського (3,7 млн грн) та Металургійного (3,1 млн грн) районів. Найпопулярнішими сферами, в яких працюватимуть або вже реалізували себе наші переможці є: оптова та роздрібна торгівля, надання послуг харчування, надання індивідуальних послуг, доочищення питної води, надання спортивних послуг.

«Держава всіляко заохочує бізнес не зупинятися та продовжувати працювати на благо України в умовах війни. Звісно, наше місто не тільки не залишається осторонь, а запроваджує максимально ефективні форми роботи. Загалом, з метою залучення криворіжців та міського бізнесу до участі в грантових програмах нашими консультаційними експертами органів місцевого самоврядування, Ощадбанку та міського центру зайнятості вже в цьому році проведено вже понад 500 зустрічей, семінарів, воркшопів. Ми щиро вдячні нашим партнерам по інформаційно-роз’яснювальній роботі, які з готовністю проводили їх як на своїх територіях, так і у виконкомах», - сказав Євген Удод, перший заступник міського голови.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых