У Криворізькому районі отримали планшети для школярів від Польщі
Польща передала дітям Дніпропетровщини 500 планшетів. Кілька десятків гаджетів вже передані громадам Криворіжжя. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
Решту найближчим часом розподілять між іншими громадами області.
Коритсуватися ними зможуть діти, позбавлені батьківського піклування та діти - сироти. Також школярі, які відзначився успіхами в навчанні або творчості. Техніка стане в нагоді учням для онлайн-занять та для виконання домашніх завдань.
В ОВА зазначили, що постійно пербувають на зв’язку з міжнародними партнерами, які підримують нас за різними напрямками. Особливо в питаннях освіти, забезпечуючи учнів та вчителів необхідною технікою для освітнього процесу.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0