Вночі під російським ударом була енергетична інфраструктура України
Міністр енергетики України Герман Галущенко:
"Ворог знову атакує нашу енергетичну інфраструктуру!
Атаковані об’єкти генерації та системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях.
Енергетики вже працюють над усуненням наслідків".
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0