Міністерство енергетики України наразі не розглядає питання про підвищення тарифів на електроенергію для населення
Про це повідомив Міністр енергетики Герман Галущенко.
«Тарифи минулого року підвищували як наслідок масштабних атак на енергетику. Без цього рішення ми б не відновили нашу енергетику і не пройшли б зиму так, як ми її пройшли, – спокійно, стабільно і без відключень», - зазначив він.
Однак зараз, за словами Міністра, говорити про підвищення зарано.
«Ми ще не розуміємо масштабів пошкоджень, не здійснено повної оцінки збитків і не зрозуміло, які гроші потрібні на відбудову. Тому наразі немає жодних проектів або напрацювань щодо зміни тарифів», - додав Герман Галущенко.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0