Вчинив розбійний напад та намагався зґвалтувати: криворізькі поліцейські затримали нападника на місці злочину
Патрульні поліцейські проїжджали неподалік та почули крики потерпілої про допомогу. Вони затримали чоловіка та завадили йому довести злочин до кінця.
Злочин стався ввечері 25 березня біля річки у Тернівському районі міста Кривий Ріг. Жінка гуляла з собакою, коли до неї підійшов невідомий чоловік та завдав декілька ударів кулаком в обличчя, після чого заволодів золотим ланцюжком. Потім намагався зґвалтувати, але йому завадили поліцейські. Зловмисником виявився раніше судимий за аналогічні злочини 42-річний місцевий мешканець.
На місці також працював кінолог зі службовою собакою. Німецька вівчарка Багіра за запахом знайшла у лісосмузі золотий ланцюжок, який нападник викинув при появі поліцейських.
Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України та повідомили йому про підозру.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
«Україна – це МИ»: у Кривому Розі відкрили виставку присвячену Дню Героїв Небесної Сотні
16:46, 20 фев 2025
Топ обсуждаемых
07:01, 19 авг 2025
Протягом минулої доби Сили оборони знищили 890 окупантів та 191 одиницю військової техніки ворога
09:59, 19 авг 2025
07:44, 19 авг 2025
КОММЕНТАРИИ — 0