--.-° --% 0мм

В Україні вночі 1 березня зафіксовано землетрус

09:54, 1 мар 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

На території Полтавської області стався землетрус. Про це повіломили у Головному центрі спеціального контролю на офіційному сайті.

За даними Центру землетрус зафіксовано вночі близько 2:22 иагнітудою 3,6 за шкалою Ріхтера. Його епіцентр знаходиться в Решетилівському районі на Полтавщині, на захід від обласного центру, на глибині 10 км. Землетрус був ледь відчутним.

У центрі повідомили:"Епіцентр землетрусу знаходиться в Решетилівському районі Полтавської області, на захід від м. Полтава, на глибині 10 км. За класифікацією землетрусів відноситься до ледве відчутних. Коливання відчуваються тільки окремими людьми, які знаходяться в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.

Подібні за силою землетруси з території Полтавської області реєструвалися і раніше, зокрема останні із них 23 липня, 08 червня, 26 травня та 14 січня 2023 року з магнітудами 2,6, 3,7, 3,5 та 2,7.

Якщо ви відчували землетрус, залиште повідомлення про ваші відчуття за посиланням: https://gcsk.gov.ua/ya-vidchuv-zemletrus/ це допоможе нам в  уточненні енергетичних параметрів землетрусу."

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых