На Дніпропетровщині у 2023 році понад чверть обласного бюджету використано на оборону та ліквідацію наслідків ворожої агресії
Про виконання минулорічного кошторису в цій витратній частині бюджету йшлося на колегії Дніпропетровської ОВА.
Серед пріоритетів - підтримка воїнів, забезпечення порядку у містах та селах, цивільний захист аселення і кошти громадам, які потерпають від обстрілів.
Також чимало витрачено на створення реабілітаційних центрів й проєкти з відновлення водопостачання після підриву росіянами Каховської ГЕС.
Загалом показник в області в витратній частині на оборону та ліквідацію наслідків ворожої агресії за підсумками 2023-го року - понад чверть обласного бюджету.
Попри війну зроблено все, аби люди вчасно отримували й соціальні виплати. Зокрема, матеріальну допомогу, зарплати, стипендії. Фінансували освітні заклади. Лікарні та соціальні установи. Аби вони працювали безперебійно.
Цих пріоритетів вирішили дотримуватися й надалі. Всі вони враховані у фінансовому документі 2024 року. Це не просто зведення цифр, а дорожня карта. У ній чітко прописані цілі фінансування, кожна з яких про посилення війська, захист мешканців регіону, його відновлення.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0