У Кривому Розі зловмисник пограбував пенсіонера
Тільки-но 63-річний чоловік зняв готівку у банкоматі, як незнайомець вирвав у нього з рук гроші і картку і втік.
Злочин стався вдень 28 лютого біля одного з вуличних банкоматів на території Металургійного району. Співробітники відділення поліції №2 Криворізького районного управління поліції встановили місце перебування грабіжника - ним виявився 36-річний місцевий житель.
Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Гроші вилучили.
29 лютого йому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0