--.-° --% 0мм

Міжнародні партнери передали ЦНАПам області партію планшетів і ноутбуків

09:10, 29 фев 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Дніпропетровщина отримала від міжнародних партнерів понад 100 планшетів і ноутбуків. Гаджети – у підмогу адміністраторам ЦНАПів. Вони полегшать роботу з людьми, які мають порушення слуху. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Планшети придбав міжнародний гуманітарний проєкт CORE. Ноутбуки надали друзі з німецької землі Північний Рейн-Вестфалія.

«Впевнений, завдяки такій допомозі наші ЦНАПи стануть ще більш безбар’єрними. Адже всі отримали сучасну техніку для роботи з людьми, які мають порушення слуху. Щиро вдячний благодійникам, які долучились. А також Регіональному офісу міжнародного співробітництва. Завдяки співпраці домовленості переросли у реальні справи», – наголосив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

На пристрої встановлять спеціальний сервіс. Там у режимі онлайн перекладачі жестовою мовою. Вони допомагатимуть спілкуватися адміністраторам і відвідувачам із порушеннями слуху.

Налагоджувати зв’язки з іноземними партнерами допомагає Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Така платформа – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 18 квітня

20:00, 17 апр 2024

0