У криворізьких школярів 18 призових місць у другому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2023/2024 років
Про це повідомили в департаменті освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.
17-18.02.2024 45 здобувачів освіти ЗЗСО, ЗПО міста взяли участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секціях наукових відділень економіки, фізики та астрономії, математики, інженерії і матеріалознавства, інформаційних технологій.
За підсумками Конкурсу маємо 18 призових місць із них: І місць - 4, ІІ місць – 3, ІІІ місць – 11.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0