--.-° --% 0мм

«Віза» інформує: криворіжці, які тимчасово виїхали до Словенії, Хорватії, Чорногорії, Бельгії та Швейцарії відсьогодні можуть обмінювати посвідчення водія, скориставшись міжнародною доставкою

19:22, 13 фев 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Відсьогодні міжнародна доставка посвідчення водія доступна ще у 5 європейських держав – Словенію, Хорватію, Чорногорію, Бельгію та Швейцарію. Криворізький Центр «Віза» («Центр Дії») традиційно інформує замовників адміністративних послуг щодо новинок, які стосуються послуг сервісних центрів МВС. Сьогодні мова йде про посвідчення водія, а саме його обмін та відновлення за кордоном.

У зв’язку з великим попитом розширюється перелік країн, куди можна замовити обмін посвідчення водія. Відсьогодні міжнародна доставка посвідчення водія доступна ще у 5 європейських держав – Словенію, Хорватію, Чорногорію, Бельгію та Швейцарію.

Послугою можуть скористатись ті кермувальники, які хочуть обміняти своє посвідчення отримане вперше на 2 роки, загубили чи пошкодили цей документ, або змінили персональні дані.

Для замовлення опції, необхідно увійти в Кабінет водія та авторизуватись. Далі вказати причину обміну посвідчення водія, ввести адресу доставки та сплатити за послугу. Після цього заявка автоматично надходить до сервісного центру МВС та обробляється адміністратором. Готове посвідчення ДП «ІНФОТЕХ» передає Укрпошті, яка відправляє його за кордон на вказану адресу. Міжнародна доставка здійснюється близько 15 днів. Орієнтовна вартість посвідчення водія – 515 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон складатимуть – 960 грн.

А загалом цією послугою наші співгромадяни можуть скористатись у 22 європейських країнах. Із адресами усіх центрів ДП «Документ» за кордоном можна ознайомитись на їхньому офіційному сайті офіційному сайті https://pasport.org.ua/centers

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 18 квітня

20:00, 17 апр 2024

0