У мобільних операторів "Водафон" і "Лайфселл" можуть виникнути проблеми
Після того, як через хакерську атаку "ліг" "Київстар", українці масово почали підключати альтернативні джерела доступу до мобільного зв'язку та інтернету. Додаткове навантаження "лягло на плечі" операторів "Водафон" і "Лайфселл".
В результаті у цих операторів можливі збої в роботі каналів обслуговування.
"Друзі, через велике навантаження на наші канали обслуговування сьогодні у декого з вас можуть бути обмеження у використанні цих каналів. При цьому з мобільними послугами все гаразд, мережа працює як зазвичай, не переживайте," - запевняють у "Водафон".
"Друзі, у нас суттєво збільшилась кількість звернень у кол-центр, соціальні мережі та через інші канали комунікації.
Саме тому декому з вас доводиться чекати на нашу відповідь трохи довше.
Водночас робота нашої мережі наразі стабільна.
Труднощі можуть бути із поповненням рахунку, активацією нових абонентів, сайтом чи застосунком," - поперджають у "Лайфселл".
Однак все, що стосується зв'язку, працює в штатному режимі.
Популярное
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
09:10, 23 май 2025
Австрія перемогла Євробачення-2025, український гурт Ziferblat посів дев'яте місце
08:46, 18 май 2025
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
Топ обсуждаемых
Навчально-практичний інтенсив «Цикл» у Дніпрі: циркулярна економіка та сталий розвиток бізнесу
17:26, 11 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0