У Криворізькому районі чоловік зберігав боєприпаси і зброю у власному гаражі
Про це розповіли у Криворізькому районному управлінні поліції.
Чоловік зберігав у гаражі патрони різного калібру, дві пневматичні гвинтівки та магазин від автомата.
Вчора о шостій ранку до поліції надійшло повідомлення про те, що 28-річний чоловік отримав травми рук. Співробітники відділення поліції № 8 Криворізького РУП встановили, що у містянина в руках здетонував патрон .
Того ж дня правоохоронці провели санкціонований обшук у гаражі чоловіка та виявили понад 100 патронів різного калібру, дві пневматичні гвинтівки та магазин від автомата.
Все вилучене направлено на експертизу. За вказаним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0