За catch-up кампанію з імунізації від кору на Дніпропетровщині щепили понад 12,6 тис дітей
Понад чотири місяці в області тривала catch-up кампанія з імунізації дітей від кору. За цей час вакцинували майже 100% хлопців та дівчат. Тих, які не мали щеплень від цього інфекційного захворювання. Або зробили тільки одне.
Про це повідомили в ОВА.
Кір може обернутися серйозними ускладненнями. Попередити тяжкі наслідки може вакцинація. Її роблять у 12 місяців та 6 років. Цей графік передбачений Національним календарем щеплень.
Втім, до старту catch-up кампанії на Дніпропетровщині було до 13 тис дітей, які не мали захисту від хвороби. Ці хлопці та дівчата або не вакцинувалися від кору жодного разу, або отримали тільки одну дозу.
За понад чотири місяці ситуацію виправили. Щеплено було майже 100% таких дітей. Більшість з них завершили курс імунізації, тобто вакцинувалися двічі.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0