Криворізький відділ Державної міграційної служби відсьогодні припинив роботу. Куди звертатись?
Від сьогодні, 01 грудня 2023 року, у зв'язку з впровадженням програми оптимізації надання послуг, припинив свою роботу Криворізький відділ у місті Кривому Розі ГУ ДМС у Дніпропетровській області (м.Кривий Ріг, вул.Кобилянського, 152).
Для отримання необхідних послуг ви можете звернутися до найближчого територіального підрозділу Міграційної служби, адреси якого можна знайти за посиланням, або в «Паспортний сервіс» державного підприємства «Документ».
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0