--.-° --% 0мм

Два десятки нових мікроавтобусів: Дніпропетровщина отримала партію шкільного транспорту від Польщі

16:30, 29 ноя 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг
Два десятки нових мікроавтобусів: Дніпропетровщина отримала партію шкільного транспорту від Польщі

Дніпропетровщина отримала партію шкільного транспорту від міжнародних партнерів. Доправили два десятки нових мікроавтобусів. Вони обладнані усім необхідним для комфортного та безпечного перевезення учнів. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«20 сучасних машин вирушили до наших громад. Шкільний транспорт – від Польщі. Це не перша гуманітарна поставка від іноземних партнерів. Раніше від різних країн Дніпропетровщина отримала майже три десятки автобусів. Щиро вдячний тим, хто допомагає», – наголосив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Пан Володимир возить школярів на уроки вже півтора десятка років. Каже, із задоволенням кермуватиме новим транспортом від Польщі.

«Тут все сучасне, комп’ютеризоване. Клімат-контроль, кондиціонер. У деяких машинах є телевізори. Думаю, швидко все опануємо. До хорошого одразу звикаєш. Малеча точно оцінить», – зазначив водій Володимир.

Мікроавтобуси – німецькі Mercedes Sprinter. Вони розраховані на 17 місць. Всередині м’які сидіння, передбачені паски безпеки.

«Наша школа з давньою історією. Але знаходиться вона доволі далеко від села. До найближчої хати два кілометри. Тож без підвозу учнів не обійтися. Поки вони на онлайні через безпекову ситуацію. Але чекаємо, коли діти зможуть сісти за парти. Тоді наш «чотириколісний подарунок» одразу вирушить у рейс», – розповіла директорка ліцею у Межівській громаді пані Інна.

Пані Галина із Верхньодніпровської громади для свого ліцею отримала два мікроавтобуси. Ними підвозитимуть на навчання 45 учнів з п’яти населених пунктів. Відстань між ними суттєва – до 10 кілометрів.

Цьогоріч автопарки ліцеїв та гімназій регіону поповнили й бюджетним коштом. Придбали 26 шкільних автобусів.  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых