--.-° --% 0мм

Загальна сума обласного бюджету Дніпропетровщини на 2024 рік склала 8,6 млрд грн

18:44, 28 ноя 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

На Дніпропетровщині обговорили проєкт обласного бюджету-2024.

На Дніпропетровщині представники влади, громадськості та депутатських фракцій обговорили проєкт обласного бюджету-2024. Окреслили акценти головного кошторису на наступний рік. Охочі могли поставити запитання керівникам профільних департаментів ОВА.

«Підготовка проєкту обласного бюджету-2024 на фінальному етапі, – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. – Це кошторис воєнного часу. Тому акценти, крім соцзабезпечення, на захисті наших людей та допомозі Силам оборони».

За його словами, на підтримку армії та програм захисту закладають в рази більше, ніж передбачалося при затвердженні цьогорічного бюджету. Зосередять увагу також на потребах критичної інфраструктури. Продовжать створювати реабілітаційні центри та облаштовувати безпечні умови в закладах соціальної сфери.

Кошти виділять й на комплексні регіональні програми – в освіті, охороні здоров’я, культурі, соцзахисті.  Загалом обласний бюджет Дніпропетровщини на 2024 рік з урахуванням держсубвенцій – 8,6 млрд грн.

Як і раніше, витрати бюджетних коштів в області контролює робоча група «Прозорість та підзвітність». Вона слідкує за доцільністю тендерів та дотриманням норм під час їх проведення.

 

 

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых