--.-° --% 0мм

Ю. Вілкул: Незважаючи на складнощі воєнного стану освітній процес в Кривому Розі триває стабільно, створені належні умови для учнів та педагогів з дотриманням безпекових норм – вдячний всім за роботу!

10:56, 30 сен 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

В. о. міського голови Юрій Вілкул привітав освітян міста з професійним святом та подякував їм за  самовіддану працю, підтримку наших захисників, допомогу переселенцям та  З нагоди Дня працівників освіти міськими нагородами були відзначені 45  криворізьких педагогів.

Високо оцінивши роботу закладів освіти під час війни, Юрій Вілкул сказав: «На жаль, вже другий навчальний рік розпочався в умовах повномасштабної війни, і навчання наших дітей відбувається у незвичних умовах. Але, всупереч цьому, освітній процес триває, і місто повною мірою забезпечує належну освіту для нашого зростаючого покоління. Криворізькі педагоги зберігають провідні позиції в усіх напрямках, беруть участь та перемагають на професійних освітянських конкурсах. Це і перемоги у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року», а наші учні продовжують демонструвати високі досягнення та перемоги на Всеукраїнських олімпіад з різних дисциплін. Це, без заперечення, підтверджує високий професіоналізм педагогів та підіймає рейтинг нашого міста далеко за межами нашої держави. Наші освітяни не тільки формують активну громадянську позицію наших дітей, а й залишаються прикладом для наслідування у волонтерській діяльності, згуртованості педагогів, учнів і батьків та допомагають не тільки нашим захисникам, а й всій криворізькій громаді. Я вдячний вам!»

Незважаючи на воєнний стан, освітня галузь залишається однією з  пріоритетних і складає вагому частку (понад 30% або 3,2 млрд. грн.) в бюджеті Криворізької міської територіальної громади.

Юрій Вілкул зазначив: «Ми робимо все, щоб місто працювало стабільно. Всі непередбачені форс-мажорні ситуації, блекаути, наслідки ракетних ударів ми миттєво вирішуємо. В пріоритеті для нас – підготовка укриттів, яких не існувало раніше. У планах 219 освітніх закладів та установ, де будуть відремонтовано найпростіші укриття, з яких вже функціонують 176. Наразі, на базі шкіл працює вже 58 Пунктів незламності. Вони забезпечені всім необхідним, починаючи з генераторів та Starlink й закінчуючи засобами домедичної допомоги та всім необхідним для комфортного перебування. Ми не припиняємо цю роботу і вже з жовтня Пунктів Незламності буде - 119. Крім того, ми відновили призупинений проєкт з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) з повної або часткової термомодернізації приміщень – це 36 закладів дошкільної та загальної середньої освіти. У цьому році роботи вже стартували по семи освітнім об’єктам».

Коштом міського бюджету розпочато будівництво споруд цивільного захисту у 3 криворізьких школах. У 12 гімназіях та ліцеях ведуться ремонтні роботи у найпростіших укриттях – це допомога від міжнародних фондів та благодійних організацій. 

«Не дивлячись на труднощі у навчанні та завдяки праці наших вчителів, криворізькі випускники показали високий рівень знань під час складання Національного мультипредметного тесту у рамках вступної компанії - 2023. 48 випускників склали тест на максимальні 200 балів, з них – 9 отримали максимальний результат з двох предметів. Пишаємося нашими учнями та вчителями. За результатами випробувань з математики, української та англійської мов Кривий Ріг залишається лідером серед закладів освіти Дніпропетровської та Запорізької областей. Крім того, наші 12 учнів у цьому році стали переможцями Всеукраїнського рівня у Малій академії наук України. А, 35 учнів вибороли призові місця на престижних міжнародних та всеукраїнських інтелектуальних змаганнях з інженерно-технічного, астрофізичного, винахідницько-технологічного напрямів», - відзначила  директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

У Кривому Розі працює 321 заклад освіти, з яких: 129 – заклади загальної середньої освіти; 150 – дошкільні заклади, 43 – позашкільні заклади різних типів комунальної форми власності та 2 інклюзивно-ресурсних центрів. Освітній процес забезпечують майже 9 тисяч педагогічних працівників.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых