--.-° --% 0мм

Скаржились мамі, а та мовчала: на Дніпропетровщині чоловік розбещував власних дітей

17:22, 26 сен 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Жертвами сексуального насилля з боку власного батька стали троє маленьких жителів Нікополя. Дві дівчинки та хлопчик неодноразово були зґвалтовані батьком, поки матері не було вдома.

На момент вчинення протиправних дій дітям було 8, 9 та 11 років. Вони розповідали про насилля матері, однак та не реагувала.

Сім'я була неблагополучною, перебувала на обліку соцслужб. В якийсь момент, за неналежні умови утримання, невиконання обов’язків щодо життя та здоров’я дітей жінку та чоловіка було позбавлено батьківських прав, а сина і доньок вилучено із неблагополучної родини. На виховання їх прийняла прийомна сім’я, де вони перебувають і дотепер. Вже опікуни дізналися про вчинені стосовно дітей злочини та повідомили до поліції.  

Провівши ряд слідчих дій, правоохоронці оозібрались, що відбувалось в рідній сім'ї малюків. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Йому повідомлено про підозру у зґвалтуванні та розбещенні, вчинених стосовно малолітніх дітей (ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156 КК України).

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых