--.-° --% 0мм

Ю. Вілкул: Навіть в складних умовах воєнного стану у Кривому Розі, коштом міського бюджету продовжується модернізація  муніципального електротранспорту

09:34, 24 сен 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Окрім 10 нових сучасних автобусів на маршрути міста цього року вийшло вже 8 капітально оновлених тролейбусів – це на 90% нові машини. До кінця року буде зроблено ще 4.

У Кривому Розі у рамках муніципальної програми розвитку пасажирського комунального транспорту з початку цього року тривають роботи з відновлення міських тролейбусів. Наразі вже 8 тролейбусів капітально відремонтовані та курсують маршрутами міста, до кінця поточного року відремонтують ще 4 тролейбуси та 2 трамваї.

В.о. міського голови Юрій Вілкул провів на базі КП «Міський тролейбус» виїзну робочу нараду щодо завершення капітально відновлювальних ремонтів тролейбусів та оглянув придбану спеціальну тракторну техніку. На маршрути міста після ремонту вийшли 2 оновлених тролейбуси.
Кривий Ріг одним з перших в Україні впровадив технологію капітально відновлювальних ремонтів муніципального транспорту, з використанням нових сучасних матеріалів. Завдяки якій криворізькі майстри роблять, фактично, на 90% нові машини. За останні роки капітально відремонтовано 50 тролейбусів та 13 трамваїв.

В.о. міського голови Юрій Вілкул зазначив: «Навіть в складних умовах воєнного стану ми продовжуємо у Кривому Розі роботи з покращання транспортної інфраструктури міста, зокрема, коштом міського бюджету проводимо модернізацію муніципального електротранспорту. Сьогодні на 24 (мкр-н Східний-3 – Авіаколедж) та 3 (пл. Толстого – вул. Дніпровське шосе) маршрути виходять два оновлені тролейбуси. Така новина не може не порадувати, адже  ми знаємо, що такий транспорт користується популярністю серед криворіжців та гостей Кривого Рогу. Роботи з ремонту рухомого складу проводилися силами підприємства «Міський тролейбус», фахівці якого практично створили нові тролейбуси. Впевнений, що пасажирам буде комфортно користуватися оновленим транспортом. Вдячний всім спеціалістам та фахівцям за проведену роботу. Крім ремонту тролейбусів, цього року ми придбали 10 нових, сучасних автобусів турецького виробництва, які вже працюють на міських маршрутах. Також, ми продовжуємо покращення роботи нашого тролейбусного підприємства. Коштом міського бюджету ми придбали нову сучасну спецтехніку, яка стане в нагоді у будь-яких складних робочих моментах, дозволить більш ефективно вирішувати виробничі завдання з перевезення пасажирів на міських маршрутах».

«Наші фахівці проводять не просто капремонт, а можна сказати – випускають нові машини. У ході  ремонту повністю було замінено низьковольтну і високовольтну проводку, зовнішнє освітлення, освітлення кабін водія, зовнішнє та внутрішнє фарбування, відновлено дахове обладнання, пневмосистеми та інші роботи. Крім того, повністю оновили салони: заміна скла, електропроводки на світильники Led-освітлення, обшивка кузовів та внутрішніх панелей на алюмінієві композитні панелі ALUFAS. Для пасажирів встановлюються більш сучасні та зручні сидіння. Це все нам вдалося завдяки керівництву міста та Ради оборони Кривого Рогу. 

Крім того, хочу зазначити, що коштом міського бюджету була придбана для нашого підприємства спецтехніка. Ковшовий екскаватор-навантажувач Bobcat B730R та Міні-екскаватор Bobcat E17 будуть виконувати ремонти кабельних і повітряних ліній живлення контактної мережі, ефективно реалізувати навантажувально-розвантажувальні роботи. Ця нова техніка дозволить скоротити використання тракторної техніки, яка експлуатується на підприємстві з 90-х років минулого століття та має значний, механічний знос і підвищені характеристики витрат паливо-мастильних матеріалів», - сказав директор КП «Міський тролейбус» Олександр Приходько.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых