Ще троє підлітків, викрадених росіянами, повернені в Україну
Радісну новину повідомив омбудсмен України Дмитро Лубінець.
Підлітки 14-15 років тепер в безпеці, на підконтрольній Україні території.
"Робота щодо повернення українських дітей додому триває. І вже дві дівчини та хлопець зустрілися зі своїми рідними.
Спілкуючись із школярем, я запитав, ким він мріє стати. У відповідь почув: "Поліцейським, щоб дбати про безпеку людей", - написав Лубинець.
Тепер на хлопця і двох дівчат чекає реабілітація.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0