ФК Кривбас в контрольному матчі розписав нічию

09:46, 12 сен 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

В чемпіонаті України пауза через міжнародні матчі збірних, однак команди знаходять способи підтримувати бойовий настрій та ігрову мотивацію, проводячи товариські зустрічі.

До Кривого Рогу на такий матч завітав новачок Суперлігі, ЛНЗ з Черкас.

І саме гості створили перший небезпечний момент, який завершився ударом по воротах. Неточним. Далі господарі відтіснили суперника на протилежну половину поля, і залишок тайму пройшов майже повністю там.

Вже наприкінці першої половини зустрічі гості спромоглись на контратаку, яка несподівано завершилалась голом у ворота "Кривбаса". Передача справа, скидка під удар Наумцю – й той обвідним ударом у дальній кут застав зненацька Кліщука – 0:1.

Господарі відігрались ще до свистка. На останній хвилині тайму: Семотюк ефектно прокинув мʼяча повз опонента та віддав Татаркову. Микита ледь помітним дотиком хитро вивів тет-а-тет з Пеньковим Кожушка. Удар низом поміж ніг голкіперу – 1:1.

Другий тайм пройшов більш жваво, створили по кілька небезпечних моментів обидві команди, однак рахунок не змінився.