У Кривому Розі 52 дорослих позбавлено батьківських прав
Служба у справах дітей Виконкому Криворізької міської ради.
У Кривому Розі постійно здійснюються рейди «Діти вулиці», проводяться обстеження сімей щодо умов утримання та виховання в них дітей.
В поточному році працівники служб у справах дітей, секторів ювенальної превенції, патрульної поліції провели 468 профілактичних рейдів «Діти вулиці». За результатами проведених заходів 3 дитини влаштовано до центру дитячої соціально-психологічної реабілітації, 12 дітей - до закладів охорони здоров’я; 5 – повернені батькам.
Виявлено 104 недобросовісних батьків, які вживали алкоголь та палили у громадських місцях. Вони попереджені за статтями 175-1 та 178 Кодексу України про відповідні адміністративні правопорушення.
Відносно батьків, які свідомо ухилялися від виконання батьківських обов’язків, службами у справах дітей виконкомів районних у місті рад порушено перед органами поліції 238 клопотань про притягнення до відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
За матеріалами, підготовленими службами у справах дітей, 52 батьків позбавлено батьківських прав відносно 63 дітей. У зв’язку з загрозою життю та здоров’ю вилучено з родин 10 дітей.
Популярное
14:42, 25 окт 2024
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
10:38, 21 окт 2024
17:02, 24 окт 2024
Топ обсуждаемых
10:09, 16 май 2025
У Кривому Розі під колеса авто потрапила жінка, постраждала померла на місці аварії
10:24, 16 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0