На Дніпропетровщині сьогодні правопорядок забезпечуватимуть 550 поліцейських нарядів
Про це під час брифінгу у Дніпропетровській ОВА розповів заступник начальника ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс.
Сьогодні, у День Незалежності правоохоронці області нестимуть службу в посиленому режимі. На території регіону працюватимуть 550 нарядів. Загалом півтори тисячі поліцейських.
«24 серпня будуть посилені охоронні заходи. Та все одно закликаю мешканців уникати скупчень людей. Обов’язково реагувати на усі сигнали повітряної тривоги. Щоб убезпечити себе та своїх рідних», – зазначив Володимир Богоніс.
У разі потреби люди завжди можуть звертатися до поліцейських. Вони допоможуть. Зокрема, підкажуть, де розташоване найближче укриття.
Це вже другий День Незалежності, який Україна зустрічає в умовах повномасштабного вторгнення. Через військовий стан на Дніпропетровщині скасовано масові заходи.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Ворог атакував Дніпропетровщину: загиблі, десятки поранених і масштабні руйнування
18:40, 29 июн 2026
На Дніпропетровщині викрили наркосхему з виготовленням метамфетаміну на Львівщині
19:20, 29 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0