Дніпропетровщина передає Херсонщині 300 тонн посівного насіння
Перші фури з пшеницею та ячменем вже рушили з Дніпропетровщини до Херсонщини. Допомога деокупованим територіям – спільна ініціатива начальника ОВА Сергія Лисака і фермерів нашої області. Загалом планують передати 300 тонн насіння. Щоб тамтешні аграрії засіяли розміновані поля. А люди, чиї громади відновлюють за проєктом «Пліч-о-пліч», були з хлібом.
«Дбаємо про те, щоб люди, котрі пережили окупацію, були із хлібом, – зазначив начальник ОВА Сергій Лисак. – Порадившись із нашими фермерами, вирішили підтримати посівним матеріалом».
Насіння від фермерів регіону розділять між шістьма господарствами.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0