У Криворізькому районі продовжують встановлювати очисні станції у громадах
Чергові дві установки з очищення питної води почали працювати у Глеюватській громаді Криворізького району та у Томаківській громаді на Нікопольщині.
Загалом там проживають більше 20 тисяч мешканців. Вони зможуть отримувати якісну питну воду безперебійно. У Глеюватській громаді до станції приєднали і місцеву гімназію.
Наразі в області вже працюють 10 очисних станцій з 20-ти запланованих. Всі вони доставляються до громад Криворізького та Нікопольського районів, які постраждали від російського теракту на Каховській ГЕС.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0