5 тисяч доларів щоб втекти за кордон: у Кривому Розі затримали чоловіка, що допомагав ухилянтам
За 5 тис. доларів житель Кривого Рогу обіцяв допомогти в ухиленні від мобілізації: слідчі повідомили фігуранту про підозру.
Про це повідомляє пресслужба Управління поліції Дніпропетровської області.
Чоловік налагодив схему уникнення від мобілізації до Збройних сил України для військовозобов’язаних. За 5 тис. доларів він обіцяв повпливати на співробітників територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Викрили 44-річного чоловіка оперативники управління стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області спільно зі слідчими поліції Дніпропетровської області. Жителя Кривого Рогу затримали під час одержання обумовленої суми. У нього вилучили гроші, які він отримав за свої «послуги».
Фігуранту повідомили про підозру за ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.
Вирішується питання про обрання чоловіку запобіжного заходу. Слідство триває за процесуального керівництва Криворізької східної окружної прокуратури.
Популярное
14:42, 25 окт 2024
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
10:38, 21 окт 2024
17:02, 24 окт 2024
Топ обсуждаемых
10:09, 16 май 2025
У Кривому Розі під колеса авто потрапила жінка, постраждала померла на місці аварії
10:24, 16 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0