--.-° --% 0мм

Потужне підкріплення від Метінвесту: оборонці України отримали маневрені квадроцикли та дрони

17:21, 28 июл 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Допомогу українським оборонцям передав Метінвест в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

З перших днів повномасштабного вторгнення українські оборонці почали отримувати вагому допомогу від Метінвесту. В межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова компанія передає ЗСУ сучасну техніку, автомобілі, захисні укриття, бронежилети та багато іншого приладдя, яке вкрай необхідне на передовій. Не припиняється така підтримка і нині.

Цього разу бійці ЗСУ отримали від Метінвесту швидкі та маневрені квадроцикли. Один з них у комплекті з причепом відправився до піхотинців, що боронять Запорізький край. Тут він виконуватиме чимало бойових завдань.

– Ця мототехніка дуже цінується своєю високою мобільністю – вона непомітна, з легкістю долає перешкоди на шляху. Тож ми намагалися якнайшвидше відреагувати на запит військових та надати необхідну техніку. Впевнений, що це допоможе нашим бійцям ще швидше та ефективніше здобувати перемогу, – зазначив операційний директор Метінвесту Олександр МИРОНЕНКО.

Метінвест швидко реагує на запити захисників. Наразі у них велика потреба саме у квадроциклах.

– Такі квадроцикли – дуже мобільні та швидкі. Завдяки ним ми можемо залишатися непомітними, проходити бездоріжжя. Та головне – що вони точно врятують не одне життя, адже окрім інших завдань, їх часто використовуватимуть для евакуації бійців, зокрема й поранених. Щиро вдячні компанії Метінвест за надану допомогу, – каже військовослужбовець на псевдо «Інженер». 

Ще одного такого «звіра» передали морським піхотинцям, які воюють на межі Запорізької і Донецької областей. Квадроцикл, запевняють військові, легко подолає шлях до передових позицій.

– Іноді великою машиною, та навіть легковою, вкрай важко проїхати до місця призначення. А в деяких випадках це дуже необхідно. Наприклад, коли бійцям на «нулі» потрібно підвезти  БК, продукти, або навпаки їх треба вивезти до більш безпечних позицій, – додав начальник штабу батальйону морської піхоти ЗСУ на псевдо «Зеніт».

Крім квадроцикла, морські піхотинці отримали від компанії Метінвест партію дронів. Передали коптери і іншим підрозділам захисників на Донеччині. Цього разу вісім сучасних Mavic`ів допомагатимуть виявляти і вражати ворожі позиції та відстежувати переміщення окупантів.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 18 квітня

20:00, 17 апр 2024

0