Мухомори та лисички: у Дніпропетровській області двоє людей отруїлись грибами
За останні кілька днів в області зафіксовано два випадки отруєння дикорослими грибами. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.
В одному випадку 61-річна пенсіонерка набрала грибів поблизу с. Таромське. За її словами, вживала "лисички" та "говорушки". За кілька годин почались блювота, запаморочення та пронос. По допомогу звернулась на четвертий день. В результаті - опинилась в лікарні у важкому стані.
Інший випадок - з 11-річним хлопцем. Він самостійно замовив в інтернет-магазині сушені мухомори і скуштував їх. За годину почались блювота. галюцинації, запаморочення, сухсть у роті. За тригодини батьки. зрозумівши, що е можуть дати раду самостійно, викликали лікарів. Хлопчика було госпіталізовано до реанімаційного відділення у стані середньої важкості.
Популярное
14:42, 25 окт 2024
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
17:02, 24 окт 2024
18:00, 17 дек 2024
Топ обсуждаемых
10:09, 16 май 2025
У Кривому Розі під колеса авто потрапила жінка, постраждала померла на місці аварії
10:24, 16 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0