Ліцеї Криворізького, Дніпровського та Кам’янського районів отримали 12 автобусів від держави
Автопарк освітніх закладів Дніпропетровщини поповнили ще 12 автобусами. Ключі від них начальник ОВА Сергій Лисак передав керівникам ліцеїв. Машини поїхали до трьох районів області – Дніпровського, Кам’янського та Криворізького.
Автобуси вітчизняного виробництва придбані коштом державного та місцевих бюджетів за беспоредньої участі громад.
Загалом цього разу для освітніх закладів регіону придбали 26 автобусів. Їх розподілять між тими гімназіями та ліцеями, які готові офлайн прийняти своїх учнів вже з вересня.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0