У Криворізькому районі поліцейські патрулюють прибережну зону для безпеки громадян та запобігання несанкціонованих археологічних розкопок
У зв’язку з підривом Каховської ГЕС та подальшим обмілінням Каховського водосховища прийнято рішення про залучення щоденно груп правоохоронців для патрулювання узбережжя на території сіл Мар’янське та Грушівка Криворізького району.
Поліцейські слідкують за громадським порядком, контролюють безпеку на узбережжі, а також запобігають здійсненню розкопок «чорними археологами» та вчиненню правопорушень. За словами місцевих мешканців, при створенні Каховського водосховища на цій території були затоплені два поселення та пам’ятники 200-річної давнини.
Поліція попереджає: територія обмілілого водосховища може містити небезпечні предмети. Закликаємо батьків не допускати дітей на узбережжя, щоб не наражати їх на небезпеку. Стосовно осіб, які намагатимуться скоювати незаконні розкопки, буде прийняте законне рішення відповідно до чинного законодавства.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
09:10, 23 май 2025
Художниця з Кривого Рогу Зоя Скоропаденко бере участь у Міжнародному фестивалі Коїноборі в Токіо
18:30, 7 май 2025
Топ обсуждаемых
На Дніпропетровщині значно менше випадків COVID-19: кількість інфікованих зменшилася на 30%
10:40, 18 ноя 2025
У застосунку «Мрія» з’явилася можливість обирати гуртки та спортивні секції для дітей
11:28, 18 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0