Мешканці трьох населених пунктів Дніпропетровщини лишилися без центрального водопостачання
Триває забезпечення населення області питною водою. Через російський теракт без централізованого водопостачання лишились мешканці Марганця, Покрова та Томаківки.
Для них організовано підвоз води. Без неї не лишиться жоден житель Дніпропетровщини, запевнили в ОВА.
Загалом ніч в Дніпроептровській області пройшла без ворожих обстрілів.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0