--.-° --% 0мм

Ю. Вілкул: Зараз, як ніколи, важливо підтримувати наші юні таланти - робимо все, аби творча молодь мала змогу навчатися, розвиватися та реалізовувати творчі здібності

10:30, 8 июн 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

За підтримки управління культури виконкому Криворізької міської ради у міському виставковому залі відкрилася виставка робіт образотворчого мистецтва переможців міського конкурсу-пленеру «Парки та сквери міста. Весна 2023. Незламність», організатором якого вже протягом 10 років є Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу». За результатами міського конкурсу дипломами нагороджені 34 переможці.

Відкрив виставку в.о. міського голови Юрій Вілкул. Очільник міста підкреслив: «У Кривому Розі, навіть в умовах воєнного стану, збережені всі заклади культури. З 12 січня юні криворіжці навчаються у мистецьких школах та відвідують гуртки в Палацах культури та дитячих центрах у форматі офлайн. Зараз, як ніколи, важливо підтримувати наші юні таланти - ми робимо все, аби творча молодь мала змогу продовжувати навчання, розвиватися та реалізовувати творчі здібності. Завдяки цьому у місті триває культурне життя, проводяться різноманітні фестивалі й конкурси, в яких беруть участь талановиті діти. Нещодавно ми підбили підсумки масштабного міського фестивалю «Весна Рудани», який тривав 2 місяці. Участь у мистецькому челендж-фесті взяли понад 20 тисяч дітей та дорослих.

Що стосується конкурсів з образотворчого мистецтва, то у Кривому Розі їх проводиться 7. Міський конкурс-пленер особливий. Цього року він об’єднав 230 учасників, які у своїх роботах передали пейзажі наших міських парків та інших улюблених куточків відпочинку. Я вдячний Благодійному фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» за постійну підтримку різноманітних творчих проєктів в яких беруть участь криворізькі актори, митці, художники. Хочу подякувати і учасникам, і педагогам, які докладають максимальних зусиль для того, щоб ми пишалися рідним містом. Разом ми наближаємо перемогу!».

Щороку у міському конкурсі-пленері беруть участь вихованці мистецьких шкіл і студій, студенти факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету, криворізькі художники. Свої роботи вони представляють у галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

В.о. директора БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» Дмитро Шарапов сказав: «Весняний пленер цього року присвячений Незламності як нашого міста, так і всієї країни. Цей пленер проводився в день 248-ї річниці від дня заснування Кривого Рогу. Це вже 19 конкурс. Дуже важливо, що у такі тяжкі моменти для нашої країни ми можемо підтримувати юних художників. Наш фонд і надалі сприятиме  талановитим  криворіжцям».

У Кривому Розі образотворчому мистецтву навчається понад 2 700 учнів. Вони відвідують три художні школи та художні відділення при тринадцяти музичних школах й двох школах мистецтв.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых