--.-° --% 0мм

Ю. Вілкул: Понад 200 науковців взяли участь у Міжнародній науково-технічній конференції в Кривому Розі -  це підтверджує великий науковий потенціал нашого міста  

12:47, 29 май 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У Кривому Розі відбулась ХХ міжнародна науково-технічна конференція «Розвиток промисловості та суспільства». У конференції приймали участь фахівці закладів вищої освіти, академічних, проектних, науково-дослідних інститутів, промислових підприємств.  та органів місцевого самоврядування. 

У Кривому Розі склалась добра традиція, до Дня науки проводити міжнародну науково-технічну конференцію «Розвиток промисловості та суспільства». Цього року, як і раніше, її провели базі Криворізького національного університету у змішаному форматі. Під час роботи конференції її учасники, а це понад 200 науковців, обговорювали наукові проблеми та вирішували практичні питання на науково-технічних сесіях за 300 напрямами.

У відкритті пленарного засідання конференції взяв участь в.о. міського голови Юрій Вілкул.

«Мені дуже приємно, що і я частина великої родини науковців, і вже майже 50 років присвячую своє життя науковій та освітянській діяльності. Приємно привітати своїх учнів, які вже стали моїми колегами - особисто. Нажаль, життя вносить свої корективи. Пандемія COVID-19, повномасштабна війна в країні позбавили нас живого спілкування. Ми не зустрічалися два роки, а проводили науково-технічну конференцію в режимі онлайн. Тим приємніше сьогодні, на ювілейній ХХ конференції, бачити всіх в цій залі. Наше рідне місто відоме за його межами своїми науковцями і заслуженими діячами у різних галузях. Наші земляки роблять багато цікавого і головне – корисного не лише для Криворізького краю, а й усієї України. Тому, проведення таких конференцій, на яких ми розглядаємо, обговорюємо та вирішуємо наукові питання, дає можливість в подальшому розвивати потужний виробничий комплекс нашого міста. Адже, за рік війни, промисловість та вітчизняна економіка, зазнали суттєвої трансформації. Але я впевнений, що спільними зусиллями, ми стабілізуємо економіку країни, будемо плідно працювати на післявоєнне відновлення нашої держави. Ми повинні відбудовувати країну, зміцнити її економіку, примножити кращі наукові здобутки, заради наших майбутніх поколінь»,- зазначив Юрій Вілкул.

Промисловий потенціал України не може розвиватися без наукової підтримки, без впровадження інноваційних розробок та досягнень наукових працівників. Завдяки працездатності, творчості та професіоналізму забезпечується стабільний розвиток науки, як у нашому регіоні, так і в Україні. Сучасний Кривий Ріг – це потужний центр гірничо-металургійної індустрії України, що планує майбутнє, орієнтуючись на сучасні світові урбаністичні тенденції. Криворіжжя цінне не лише тому, що воно має потужний виробничий комплекс. З кожним роком вдосконалюється мережа закладів освіти та науки для того, щоб молодь мала можливість реалізувати себе у певній сфері. 

«Місто постійно підтримує й надалі активно буде підтримувати талановиту молодь та розвиток наукової сфери в місті. Ваша праця примножує кращі національні наукові здобутки та збагачує скарбницю української і світової науки. Бажаю плідної роботи щодо підвищення свого наукового потенціалу, розширення напрямків наукових досліджень, для того, щоб впевнено увійти до Європейської спільноти рівноправним партнером», - підкреслив Ю.Вілкул.
Науково-технічна конференція це зустріч однодумців, плідна праця науковців, відзначення вчених та їх досягнень, якими по праву пишається Криворіжжя. Очільник міста нагородив міськими відзнаками кращих науковців, за їх науково-педагогічну та дослідницьку роботу, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та зміцнення науково-технічного потенціалу міста та України.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых